Verskoncertet ad a Hangraforgó Együttes

Kedves Könyvtárlátogatók! 2021. július 14-én 18 órakor ,,Indulj el egy úton..." címmel verskoncertet ad a Hangraforgó Együttes a könyvtárban. Az előadás csak védettségi igazolvánnyal látogatható. Előzetes regisztráció szükséges. Részletek a ,,Tovább" gombra kattintva.

A Hangraforgó Együttes a néphagyományunkban az élet mindenféle mozzanatához megtalálja a megfelelő éneket: az egyszerű emberek hétköznapi munkáit, örömét, bánatát éppúgy kísérik népdalok, mint az ünnepi pillanatokat. Régi népdalaik világát átszövik a magyar költészet remekművei, melyek a modern városlakók élethelyzeteit is megéneklik. Az összeállításban néphagyományokat elevenítenek fel, és kortárs verseket is bemutatnak.

Az érvényben lévő kormányrendeletnek megfelelően az előadáson csak érvényes védettségi igazolvánnyal rendelkezők vehetnek részt. Védettségi igazolvánnyal rendelkező gondviselő kíséretében a védettségi igazolvány nélküli 18 éven aluliak is részt vehetnek a rendezvényen.

Az előadásra a belépés díjtalan, de regisztrációhoz kötött
Regisztrálni lehet: személyesen a könyvtárban, telefon (06-99/371-130) vagy e-mailben ([email protected])

A könyvtár egész területen és a rendezvény ideje alatt a maszk viselése nem kötelező, de nagyon ajánlott!

Mindenkit szeretettel várunk!