Orbán Júlia: ,,Magyar zsoltár"

Orbán Júlia Radnóti és Latinovits-díjas versmondó 2018. október 1-én (hétfőn) az Országos Könyvtári Napok keretében érkezett hozzánk a fertődi könyvtárba. Versösszeállítással készült, gyönyörű költeményeket hozott. Az est folyamán szó volt az anyanyelv szeretetéről, a hazához való hűségről, az élet tiszteletéről, a szerelem nagyszerűségéről. (,,Tovább" gombra kattintva folytatódik.)

Az előadáson részt vettek a fertődi szakközépiskola 9. osztályos tanulói is, számukra a könyvtári este egy rendhagyó irodalomórának is teljesen megfelelt, köszönhetően Orbán Júlia egy-egy vers közötti informatív és háttér-információkkal gazdag átkötéseinek. Kellemes, meghitt estét tölthettünk együtt. Hálásan köszönjük Júlia profizmusát, tiszteletreméltó hozzáállását.